Oferta


Мы говорим по-русски     http://krakow.globar.com.pl/images/gsm_ico.jpg 517 459 423


W naszej Ofercie znajdą Państwo Markowe Produkty, Sprawdzonych i Uznanych Producentów:

Domowe i hobbystyczne Hafciarki   http://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/photo/2.jpg

Idealne rozwiązanie dla osób, pragnących w swoim domowym zaciszu ozdobić oryginalnie swoje ubrania. Hafciarka komputerowa jest idealnym rozwiązaniem do wykonywania własnych, niepowtarzalnych wzorów.
W swojej ofercie posiadamy wiele, różnych modeli hafciarek np: Bernette B70 lub w połączeniu z maszyną do szycia - Bernette Chicago 7

Domowe hafciarki komputerowe często łączą w sobie funkcje maszyny do szycia i hafciarki komputerowej. Znajdziesz u nas hafciarki Bernina, Bernette oraz Brother.

 

Hafciarki Przemysłowe i Multi-Hafciarki dla Firm

Haft komputerowy staje się u nas coraz bardziej popularny. Ozdoby i oznaczenia wykonane za jego pomocą są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne czy też częste pranie. Idealnie sprawdza się jako reklama na różnego rodzaju koszulkach, bluzach lub ręcznikach. Część oferowanych przez nas urządzeń to wielofunkcyjne "Kombajny" typu Multi-Hafciarki posiadające oprócz możliwości haftowania także nowe rozwiązania takie jak: CutWork, PaintWork lub CrystalWork. W sklepach można zobaczyć takie modele jak: Multi-Hafciarka BERNINA B500, Profesjonalna Multi - Hafciarka BERNINA B700 i wiele innych.

 

Domowe maszyny do szycia   http://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/photo/3.jpg

W Sklepie posiadamy duży wybór maszyn do szycia przeznaczonych do domu oraz dla osób zaczynających swoją przygodę z szyciem na maszynie . Służymy fachową pomocą w wyborze odpowiedniej dla Państwa maszyny do szycia, która spełni Państwa oczekiwania.

W ofercie maszyny do domowego szycia, maszyny do szycia dla początkujących, maszyny do szycia patchworku, maszyny do szycia na prezent, elektroniczne maszyny do szycia i tradycyjne mechaniczne maszyny do szycia.

 
Profesjonalne Maszyny do Szycia  

Zapewniamy również szeroki wybór maszyn do "profesjonalnego" szycia. Są to elektroniczne, komputerowe maszyny do szycia posiadające szereg ułatwiających pracę funkcji oraz mnóstwo możliwości i zaawansowanych funkcji.

Oferowane przez nas wielofunkcyjne profesjonalne maszyny do szycia posiadają odpowiednio wzmocniona konstrukcję i mogą być używane w ramach działalności gospodarczej lub chałupnictwa.

 

 

Owerloki, renderki, podszywarki, kapówki ...   http://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/photo/4.jpg

Oferujemy sprzedaż wielu rodzajów owerloków, renderek i podszywarek przeznaczony do użytku domowo-hobbystycznego. Nasze owerloki oferują szeroki wachlarz zastosowań. W naszej ofercie posiadamy zarówno owerlocki 4-nitkowe jak i 5-nitkowe. W ofercie posiadamy także coverloki czyli urządzenia łączące w sobie owerlok z renderką (maszyną szyjącą ściegiem drabinkowym).

Szeroki wybór maszyn do szycia typu owerlok pozwala na dobór urządzenia odpowiedniego do potrzeb klienta. Oferujemy overlocki 4-nitkowe i 5-nitkowe oraz maszyny szwalnicze typu coverlock lub renderka. Oferujemy overlocki firm BERNINA, JUKI, BROTHER, JACK, SIRUBA ...

 

 

Przemysłowe Maszyny do Szycia,
Zestawy do Prasowania
  http://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/photo/5.jpg

Posiadamy w sprzedaży wszelkiego rodzaju przemysłowe maszyny do szycia do wyposażenia szwalni i zakładów krawieckich. W ofercie mamy kilkanaście typów urządzeń takich jak: stębnówka, owerlok przemysłowy, renderka, guzikarka, dziurkarka, ryglówka. Posiadamy urządzenia znanych producentów(m.in. JUKI, Siruba, JACK) w kilku konfiguracjach. Posiadamy także akcesoria i dodatki do maszyn przemysłowych. W ofercie także zestawy do prasowania i stoły prasowalnicze włoskiej firmy COMEL

Zawsze służymy fachowym doradztwem w wyborze maszyny do szycia odpowiedniej dla Państwa potrzeb. Posiadamy duże doświadczenie w kompleksowym wyposażeniu oraz uruchamianiu szwalni. Możemy skonfigurować maszynę idealnie odpowiadającą Państwa wymaganiom.

Część przemysłowych maszyn szwalniczych można obejrzeć od ręki w naszym sklepie, jednak mnogość rodzajów i modeli oraz ograniczona powierzchnia sklepu uniemożliwia nam udostępnianie wszystkich modeli przemysłowych maszyn do szycia. Część modeli maszyn szwalniczych składana jest pod konkretne zamówienie i wysyłana jest firmą kurierską do klienta bezpośrednio z naszego magazynu.

Posiadamy w sprzedaży prawie wszystkie maszyny szwalnicze oferowane przez firmy JUKI, JACK czy SIRUBA. Są to przemysłowe maszyny do szycia takie jak: stębnówki przemysłowe, overlocki, renderki, podszywarki z krzywą igłą, kapówki, maszyny do szycia skóry i tapicerki, stębnówki z automatyką, maszyny ZygZak, reglówki i wiele więcej profesjonalnych urządzeń szwalniczych.

 

 

Akcesoria oraz Dodatki do Haftu i Szycia   http://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/photo/6.jpg

W sprzedaży posiadamy wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne do pracy lub znacznie ją ułatwiające. W sklepie znajdują się np. stopki do maszyn i owerloków, walizki, torby na maszyny, nożyczki Fiskars i Premax, noże i maty Olfa, igły do maszyn i owerloków Organ, manekiny krawieckie. W sprzedaży dostępne są również akcesoria do haftu takie jak: flizeliny, termofolie, hydrofolie, kleje, nici, tamborki.

W ofercie specjalistyczne flizeliny do haftu komputerowego. Posiadamy także hydrofolie hafciarskie i nici do haftu komputerowego. Szeroki wybór specjalistycznych akcesoriów i stabilizatorów hafciarskich zapewni uzyskanie idealnego haftu komputerowego na każdym materiale i na każdej hafciarce komputerowej.

 

 

Naszym celem jest oferowanie Klientom TYLKO MARKOWYCH produktów najwyższej jakości. Gwarantujemy Doradztwo, Szkolenie i Profesjonalną Obsługę przy Sprzedaży oraz Serwisie Gwarancyjnym i Pogwarancyjnym. Prowadzimy sprzedaż maszyn i akcesoriów takich firm jak:

http://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/siruba_logo.jpg
http://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/jack_logo.jpg http://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/premax_logo.jpg
       

 


PROMOCJE  - Maszyny do szycia, owerloki, hafciarki

Kliknij po więcej szczegółów


x